Подаруй посмішку!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Саме під таким гаслом, вчора відбулась акція до Всесвітнього дня посмішки.

СОЦСК разом з волонтерами СумДУ відвідали гематологію сумської обласної дитячої лікарні. Мета акції – не просто подарувати посмішку, а й провести з дітками час. Поспілкуватись, помалювати, виготовити листівку власними ручками і просто побути поруч, адже їм дуже не вистачає комунікації.

“Було б добре зробити такі зустрічі регулярними. Бо багато з них крім лікарняних стін нічого не бачать. А ось такі візити – це справжня радість для них. Влаштовуйте майстер-класи, просто спілкуйтесь, але приходьте” – каже голова ГО “Батьки онкохворих дітей” Оксана Смольнікова.

Батьки теж у захваті, бо декілька годин відпочивають і пишаються своїми митцями. Вони дійсно талановиті і дуже красиво малюють.

“Ми щиро вам дякуємо, бо їм необхідна підтримка. Вони забагато часу проводять у ліжку… Яка там може бути розвага! А ви прийшли – і одразу всім добре стало. Дякуємо!” – ділиться з нами мама маленької Кіри, Анна.

І дійсно, після нашої арт-терапії та подарунків, одразу бачимо покращення настрою. Та попри всі негаразди зі здоров’ям, вони радіють дрібницям… Це відмінний урок для багатьох дорослих.

Поїздка до діток вразила всіх. Емоції переповнюють. Давайте разом творити добрі справи і починати вже сьогодні. Адже це так просто – подарувати посмішку, прийти в центр служби крові, допомогти… Це так просто!❤️