ПОДАРУНОК ДО ВЕЛИКОДНЯ – ДОБРО В ДІЇ

16 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Пандемія коронавірусу стала серйозним викликом для влади та народу України. І подолати його можна лише спільними зусиллями. Неоціненною в таких умовах виявилася допомога соціально відповідального бізнесу, який першим підставив плече медикам і дозволив їм належним чином підготуватися до зустрічі з епідемією.
Недавно медичні заклади Сумщини звернулися до інвестора СОЦСК – компанії Biopharma, яка вже не раз демонструвала дружнє ставлення до лікарів та пацієнтів нашої області. І перед Великоднем отримали чудовий подарунок: благодійну допомогу від ТОВ «Біофарма-Плазма» з найнеобхідніших зараз засобів індивідуального захисту на суму півмільйона гривень – антисептики Еконорм Dez Актив, антисептики для рук BioDez, комплекти захисного протиепідемічного одягу, спирт етиловий 70% та спирт етиловий 96%.
Цю допомогу вже відправлено в такі заклади: КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка М. Давидова», КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З. Й. Красовицького», КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», КНП СОР «Обласний кліничний перинатальний центр» та КП «Кролевецька центральна районна лікарня» КРР.
Це – наступний етап різнобічної благодійної стратегії компанії Biopharma, яка надає реальну і дуже важливу допомогу українській медицині. Зокрема, компанією було передано Центру громадського здоров’я МОЗ України найважливішу складову діагностики – обладнання для головної референтної лабораторії країни з визначення коронавірусу. Комплекс складається із двох блоків:
1.Устаткування для виділення нуклеїнових кислот фірми Thermo Fisher Scitific з витратними матеріалами для 20 000 проб. Це дозволяє підготувати проби для постановки на аналіз.
2.Обладнання фірми Bio-Rad CFX 96 для ПЛР аналізу, що вже безпосередньо визначає ДНК вірусу. Також передані тест-системи. Сумарна вартість обладнання перевищує 6 млн грн. Комплекс дозволяє обробити до 2 000 зразків на добу.
Починаючи з 20 березня, референс-лабораторія МОЗ щоденно перевіряє позитивні результати тестування на коронавірус з усіх регіонів країни. Саме тут визначають кінцевий результат і дають підтвердження або спростування інфікування. Також за кошти компанії Biopharma в приміщеннях лабораторії відремонтована спеціалізована система вентиляції.
Окрім того за ініціативи голови ради директорів Костянтина Єфименка компанією закупили сучасне обладнання, що відповідно до рекомендацій ВООЗ допоможе проводити ефективну профілактику, діагностику, проведення реанімаційних заходів для пацієнтів хворих на коронавірусну інфекцію і не тільки – сучасний апарат штучної вентиляції легенів, аналізатори, монітор пацієнта, мікроскопи, а також медичні маски та інші засоби захисту.
Окрім того, благодійний фонд Костянтина Єфименка вже багато років підтримує “Академію пенсіонерів”, що об’єднує майже всіх людей похилого віку в місті Біла Церква. Фонд вже виділив 500 тисяч грн для забезпечення і ДОСТАВКИ ДОДОМУ необхідних продуктів харчування для “студентів” Академії . За потреби допомога буде виділятись і надалі .
Таким чином, в період з 20 березня по 1 квітня компанія Biopharma надала понад 12 млн грн стратегічно важливої благодійної допомоги і продовжує допомагати, зокрема, лікувальним закладам Сумщини. З такою підтримкою можна сподіватися не лише на перемогу над епідемією, але й на суттєве оновлення обладнання медичних закладів України.