Поліція охорони не залишилася осторонь доброї справи

18 Листопада 2016

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні увагу відвідувачів  Сумського обласного центру служби крові привертають мужні чоловіки у формі, які проходять всі обстеження та здають кров впевнено та весело.  Це – працівники управління поліції охорони в Сумській області. Багато з них вже давно допомагають тим, хто потребує крові, інші завітали до центру вперше, щоб підтримати колег з усіх куточків країни.

– Зараз по всій Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, до нього приурочено Всеукраїнську акцію «Здай кров – врятуй життя», в ході якої збирають кров для жертв ДТП та інших категорій, що потребують термінового переливання, – розповідає начальник управління поліції охорони в Сумській області Олександр Кананков. – Співробітники нашого управління ніколи не залишаються осторонь добрих справ і часто беруть участь у подібних акціях, здаючи компоненти крові для тих, хто їх потребує. Тому і прийшли сьогодні.

– Я здаю кров з 2005 року, – каже інженер-інспектор поліції Юрій Золотарьов. – Вперше здавав у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту Державної служби охорони – теж під час акції, в якій ми брали участь всім взводом. З того часу здаю компоненти крові щомісяця, як правило – з благодійними цілями – для постраждалих в ДТП, хворих дітей, воїнів АТО…

Заступник начальника управління поліції охорони Сумщини Андрій Чирва буде здавати кров вперше:

– В ході акції я вирішив прийти здати кров для дітей, – каже він. –Адже в мене самого двоє доньок, і я дуже добре розумію, як це – коли хворіють діти. Я хочу допомогти  їм своєю кров’ю.

– Сьогодні у нас здають кров донори за своїм покликанням, – підсумував заввідділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло. – Адже вони допомагають людям постійно як співробітники поліції. Ми дуже вдячні, що вони завжди відгукуються на заклик про допомогу, адже в деяких ситуаціях компоненти крові неможливо замінити нічим, особливо в ситуаціях, коли переливання потрібне невідкладно – постраждалим в автокатастрофах, онкохворим …