“Попри всі сумніви – Я НАВАЖИЛАСЬ”, – Наталія ОБІДЕЦЬ❤️

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

До Дня українського козацтва в СОЦСК завітала волонтерка та наш донор Наталія Обідець. Привезла з собою нові обереги від учнів Великописарівської школи та чудові листівки-вітання з Днем українського козацтва!😍

В затишному залі донації ми вирішили відверто поговорити. Наталія розповіла свою історію. Це варте вашої уваги☺️

Привіт, Наталіє! Дуже раді тебе бачити знову в нашому центрі. Розкажи будь ласка, як ти наважилась на свою першу донацію? Хвилювалась?

-Я дуже давно збиралась прийти, але спочатку мені ще не було 18 років, я розуміла що мені не дозволять. Потім мені багато розповідали про те що це боляче і небезпечно. Та я постійно читала публікації сумського центру крові, мене це надихало. Я бачила що тут гарні умови, що люди задоволені. Потім я приєдналась до команди, що створювала відео на тему донорства. Мене це ще більше надихнуло. Але все одно в голові були якісь думки проти цього. Попри всі сумніви та казки про донорство – я все ж таки наважилась. І ні про що не жалкую.

Круто. Тобто ти не дивлячись на те, що думають інші, вирішила піти своїм шляхом? А які були відчуття під час донації?

-Так. Мої думки були про те, що від мене залежить чиєсь життя, що я можу зробити велике діло! Рятувати життя іншим, давати шанс… Ти дійсно себе відчуваєш супергероєм! Відчуття були прекрасні. Я хвилювалась… Але коли донація минула успішно – навіть настрій піднявся. І зовсім не боляче. Я потрапила наче в інший світ. Тут всі такі привітні, умови чудові! Я була приємно вражена.

Так, персонал у нас найкращий. Не дарма ж ми донорська столиця світу! Це вже не перша твоя донація, розкажи що відчуваєш зараз? Вже не страшно?

-Ні, зовсім ні. Кожний новий візит сюди – наче нові відкриття. Під час самої донації ти релаксуєш… Ти дивишся якісь корисні відео. Відчуття прекрасні. Я щаслива, що можу бути корисною.

Згодна з тобою щодо відкриттів. Адже наш центр – це сховище скарбів. І головні скарби – наші донори😊 Ти сьогодні завітала до нас з подарунками. Розкажи про них, будь ласка.

-Це кукла-мотанка, оберіг для донорів, що зробили дітки власноруч. А це листівки-вітання від учнів з Днем українського козацтва. Все робили самі, без допомоги. Від щирого серця.

Нам завжди приємно отримувати такі подарунки. Особливо від діток. Дуже дякуємо тобі. І передавай вітання школярам, приходьте до нас на екскурсію, приводь друзів. Дякуємо тобі за зустріч❤️

-І вам дуже дякую. Мені здається, СОЦСК – одне з найкращих місць на землі.

Ось така тепла зустріч відбулась з нашою чудовою Наталією. А ми нагадуємо вам, що до Дня українського козацтва у нас є чудові подарунки-обереги від діток. Тож, чекаємо на вас!