Постійним донорам крові – вдячність і подарунки!

04 Листопада 2020

Головна Новини Загальні новини

Донори крові – особливі люди! Саме завдяки їм ми завжди маємо 8-денний запас компонентів крові різних груп для лікарень області. Вони завжди готові прийти на допомогу і поділитися найціннішим – власною кров’ю.
Багато кров’яних донорів – учасники великих донорських осередків на таких підприємствах як Сумське машинобудівне НВО, ПАТ «Сумихімпром», вони здійснюють свою місію безкоштовно – і при цьому ніколи не відмовляються допомогти.
Сумський центр служби крові продовжує відзначати постійних донорів крові словами вдячності та невеликими подарунками. Ось і сьогодні до нас завітали кров’яні донори – рекордсмени.
– Я почав здавати кров п’ять років тому, – розповідає працівник ПАТ «Сумихімпром» Олександр Мостепаненко. – Дружина була вагітна другою дитиною, потрібна була довідка, що хтось з рідних здав кров на випадок складних ситуацій. Я здав кров, побачив, як це відбувається – і зрозумів, що можу таким чином допомагати не лише своїй сім’ї, а й іншим людям. Тим більше, вже розпочалася російська агресія, я знав, що кров буде потрібна військовим, які нас захищають. Так і почав здавати. Оскільки в мене підвищений гемоглобін, лікарі рекомендували здавати саме кров – і дійсно, це допомогло. Моє здоров’я покращилося завдяки донорству.
– Здаю кров уже три роки, починав разом з колегами на машинобудівному заводі, – говорить Віталій Стеценко. Зараз він працює на «Укрзалізниці». – Це не лише потрібно хворим, а й корисно для власного здоров’я – у цьому я переконався на власному досвіді. Циркуляція крові набагато покращилася.
Дякуємо всім, хто рятує життя!