ПРО ДОНОРСТВО – НА YOLKA PARTY 2020

15 Грудня 2020

Головна Новини Загальні новини

Враховуючи пандемію коронавірусу і карантинні обмеження, багато цікавих проєктів цьогоріч пройдуть у онлайн-форматі. Не виключення – і YOLKA PARTY, вже традиційна вечірка, яку організовує для сумчан Dance Centre Artes. Глядачі зможуть побачити подію у записі, а окремі команди учасників не будуть перетинатися в одному приміщенні. Але сам конкурс креативних творчих проектів артесівців відбудеться – адже життя неможливо поставити на паузу, воно продовжується – і лише в нашій волі зробити його яскравим і насиченим.

  • Ми проводимо YOLKA PARTY за участі і з допомогою Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, відділу молоді та спорту Сумської міської ради, обласного центру служби крові та інших партнерів, – розповідає арт-директор денс-центру «Артес» Ірина Восмерик. – Цей проєкт розрахований на творчих креативних дітей, які навчаються у нашому центрі. За допомогою жеребкування вони діляться на команди і самостійно (за допомогою педагогів) готують хореографічні номери на задану тему. Підготовка триває близько місяця – після чого номери виносяться на суд журі.

Також конкурс має окремі номінації. Одна з них – це добрі справи, кожна команда записує свій відеоролик про допомогу хворим людям, тваринам, дітям-інвалідам тощо, вони також оцінюються на конкурсі. Цього року одна з команд вибрала донорський центр для запису відео про добрі справи – і діти справді отримали дуже гарні враження.

 

Учасники YOLKA PARTY відвідали Biopharma Plasma Суми у суботу, 12 грудня, з цікавістю відвідали екскурсію по закладу, влаштували фото сесію у новорічних фотозонах. Почесний донор України Олександр Шаповал розповів їм про свій донорський шлях і закликав після досягнення 18 років повертатися сюди вже у якості донорів-рятівників. А до того по можливості розповідати про донорство і його важливість. Про свій досвід волонтерської діяльності у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні розповіла донька нашої постійної благодійної донорки і координатора донорського руху Варвара Шкребець. Артесівці принесли власноруч виготовлені прикраси для донорської ялинки і залишили свої побажання для донорів.

  • Для того, щоб Суми залишалися донорською столицею, потрібно вже сьогодні виховувати донорську культуру у підростаючого покоління, і Biopharma Plasma Суми постійно працює над цим, – говорить координатор донорського руху СОЦСК Олена Геренко. – У тому числі – і виступаючи партнером творчих проєктів. Разом з ЦПО та РТМ ми вже кілька років здійснюємо масштабний проект «Голос крові: ми – українці!», у якому беруть участь десятки тисяч дітей області. Дуже приємно, що серед наших партнерів є і денс-центр «Артес», з яким ми влітку провели чудові зйомки в Могриці і якому по можливості допомагаємо – наприклад, для роботи в дистанційних умовах подарували відеопроектор. Ці діти вже зараз знають про донорство набагато більше за багатьох дорослих. І ми впевнені, що разом зможемо привернути увагу суспільства до необхідності здавати компоненти крові.

 

YOLKA PARTY відбудеться 22 грудня. Ми обов’язково триматимемо наших підписників в курсі подій.