ПРИЄМНИЙ ВЕЧІР – ВІД BIOPHARMA

14 Березня 2021

Головна Новини Важливі новини

Поки всі проводжають Масляну, доїдають млинці, просять один в одного пробачення і готуються до трудового понеділка, у відомому сумському ресторані «Здибанка»  приємно проводять час двоє чудових людей. Сергій і Лариса Радько – перші призери акції «Донорство – це любов». За умовами акції донори, які вперше здавали компоненти крові в ході акції і робили це спільно зі своєю парою, брали участь у розіграші вечері в ресторані на двох.

Як розповіли Сергій і Лариса, багато їхніх друзів є донорами, тому вони теж збиралися спробувати себе в цьому. А коли дізналися про акцію для пар, зрозуміли: час настав! Спільна донація залишила приємні враження, тож за час акції Сергій та Лариса здавали компоненти крові двічі, тим самим збільшивши свої шанси на виграш. І не прогадали. Тепер вони насолоджуються можливістю приділити увагу один одному в розкішній обстановці.

Цей приємний вечір від компанії Biopharma став надзвичайно доречним, адже у Лариси сьогодні – День народження! Тому жінка отримала додатковий подарунок від Biopharma, а ресторан «Здибанка» подарував переможцям дуже смачний авторський торт з млинців. Вітаємо Сергія і Ларису і нагадуємо: завтра о 12.30 у Черкасах відбудеться розіграш головного призу акції – путівки в Єгипет! Посилання на прямий ефір розіграшу буде на нашій сторінці.