"Козацька кров – цілюща сила"

04 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

Вже наступного тижня Україна буде відзначати світлий день Покрова Пресвятої Богородиці. Наші волелюбні предки дуже шанували це свято, зводили на честь Покрови козацькі церкви, в яких просили про заступництво для української землі та нашого багатостраждального народу. І зовсім не випадково саме Покрова стала Днем українського козацтва, а згодом – і Днем захисника Вітчизни. Адже вона – уособлення милосердя, допомоги іншим, заступництва. Саме ці риси вирізняють українських військових.
А справжнім символом всього, що ми пов’язуємо з Покровою, можна назвати кров. Поділитися здоров’ям, допомогти врятувати життя – хіба це не гідний вчинок? Це демонстрація сили, мужності, жертовності.
Тому Сумський обласний центр служби крові в 2016 році започатковує акцію «Козацька кров – цілюща сила». Сподіваємося, вона стане щорічною – і здавати кров та плазму на честь Покрови стане таким же добрим звичаєм, як і інші традиції цього по-справжньому народного свята.
Чекаємо усіх небайдужих, справжніх козаків та тих, хто хоче допомогти українським воїнам, з 4 по 13 жовтня за адресою: м.Суми, пр.Громадянський, 2, з 7.00 до 20.00. Телефон «Гарячої лінії» – 050 307 8094.