Рік роботи відзначили доброю справою

21 Березня 2018

Головна Новини Загальні новини

З березня 2017 року в Сумах працює КУ «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей». Його діяльність дуже багатостороння – організація соціального супроводу і дозвілля, фізичної і психологічної реабілітації , надання правової допомоги і сприяння працевлаштуванню, організація різноманітних навчальних програм та інше. Тож роботи у працівників центру не бракує завжди – і вони роблять все, від них залежне, щоб полегшити життя сімей учасників АТО і зробити його цікавішим.
Але попри все своє завантаження, співробітники установи знайшли час, щоб завітати до Сумського обласного центру служби крові і здати компоненти крові. 21 березня вони отримали перший досвід донорства і започаткували майбутню масштабну акцію.
– Ми вирішили першими спробувати себе у цій справі і подати приклад іншим, – говорить директор Центру Олександр Мордванюк, який прийшов здавати компоненти крові разом з дружиною Іриною. – Хочемо залучити до цих заходів учасників АТО та членів їх сімей. Будемо збирати кров для них на випадок потреби, надавати допомогу дітям Сумщини, а по можливості – і відправляти у госпіталі в зону бойових дій. Така ідея – допомагати дітям – є давно. На початку березня ми проводили благодійний аукціон, щоб зібрати кошти на реабілітацію доньки учасника АТО. А це – ще один метод допомоги. Тож сьогоднішня наша кроводача – це перший крок до майбутнього донорського руху.
– Оскільки ми є центром допомоги учасникам АТО, то вирішили долучитися і здати кров, щоб допомогти бійцям, яких обслуговуємо, та їх сім’ям, щоб вони відчули нашу увагу і підтримку, – розповідає головний бухгалтер Центру Тетяна Самолевська. А бухгалтер Анна Омельчук додає, що це було колективним рішенням, яке підтримали всі, хто має можливість і бажання здавати кров.
Тож найближчим часом у місті з’явиться ще один благодійний донорський рух – і цей світ стане трішки кращим для тих, хто потребує крові для лікування.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.