РІЗДВЯНА АКЦІЯ «ЗДАЙ КРОВ І ПОДАРУЙ ШАНС!»

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Різдво – час, коли будь-яке диво може стати реальністю. От і цього разу наші донори вирішили зробити диво 💝 для маленьких пацієнтів 👧🧑 дитячої онкогематології. 24 грудня СОЦСК разом з ГО «Спільнота ділових жінок» організували акцію «Здай кров і подаруй шанс!».

– Для мене Різдво – це коли Бог зробив найбільший подарунок для людей, подарувавши спасіння. Я розумію, що це велике диво. І для мене важливим є в цей день подарувати комусь шанс на життя! – ділиться з нами координатор християнського донорського руху Ірина Совенко.

🎄 Дійсно, на Різдво трапляються дива. І одне таке диво трапилось з нашою наступною героїнею – Євгенією Троян.
2 роки дівчина мала дуже низький гемоглобін. Ходила по різним лабораторіям, та ніхто не міг назвати причину цієї проблеми. Однак Євгенія вирішила: як би там не було, спробує стати донором. Вона ретельно готувалася до донації, дотримувалась всіх рекомендацій. І от коли вона в СОЦСК зробила клінічний аналіз крові – показник гемоглобіну був у нормі! Женю допустили до кроводачі, про свої відчуття вона розказує:

– Важко було наважитись, бо розуміла що мене не пропустять. Коли норма гемоглобіну 131, а в мене лише 70… Про яке донорство може йти мова?! Та я для себе вирішила – хочу допомогти дитині. Ви просто не уявляєте мою радість, коли мене допустили до донації!.

🎄 Також до відважних дівчат приєднався депутат СОДА – Андрій Кисіль. Донорство для нього вже стало традицією. І він завжди знаходить час для візиту в СОЦСК.

 – Допомогти дітям подолати цю страшну хворобу я вважаю своїм обов’язком, – розповідає Андрій Юрійович. – Тому намагаюся здавати кров або плазму якомога частіше. Особливо важливо робити це в останні дні року, коли життєво необхідно створити резерв компонентів крові на свята.

 – Для кожної жінки немає нічого страшнішого, ніж хвороба дитини, – каже засновник ГО “Спільнота ділових жінок” Лариса Іванкова. – Тому ми підтримуємо і будемо підтримувати подібні акції.

🎄 Дива трапляються – і варто в них вірити, особливо коли це стосується добрих справ. Приєднуйтесь до порятунку людських життів! 💖