Розпочалася акція «Студенти – дітям!»

08 Листопада 2016

Головна Новини Загальні новини

Наближається одне с самих веселих  свят року – День студента. Його відзначають не лише ті, хто зараз навчається у вузах, а й ті, хто пам’ятає, як це: бути студентом.  Активність і небайдужість молоді зараз мають вирішальне значення у побудові громадянського суспільства, а тому й розвивати їх потрібно протягом навчання. Взагалі ж, студенти в Україні і, особливо у Сумах, це – потужна рушійна сила, здатна на боротьбу, на самопожертву, на здійснення великої соціальної місії.

Враховуючи все це, Сумський обласний центр служби крові, Сумський державний університет, Асоціація молодих донорів України та «Клініка, дружня до молоді» оголошують про початок благодійної акції, присвяченої Дню студента: «Студенти – дітям!». Вона буде проходити з 7 по 17 листопада.  Мета акції – забезпечити кров’ю безплатних донорів онкогематологічне відділення Сумської обласної дитячої лікарні.  Пацієнти відділення часто потребують кількох переливань  компонентів крові підряд, а кошти на закупівлю лікарських препаратів, виділені лікарні на рік, не безмежні. Без допомоги благодійних донорів батькам доведеться шукати кошти на компоненти крові (включаючи контейнери, реактиви і т.ін.) самостійно, а це – немалі суми.

Ми можемо разом допомогти цим дітям подолати страшну хворобу. Все, що для цього потрібно – прийти до центру крові за адресою: м.Суми, пр.Громадянський, 2, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код та максимальну кількість друзів. Перед цим 2 доби не вживати алкоголю, та добу – жирної та молочної  їжі. Пройти огляд лікаря та здати кров або плазму, заодно переконавшись у власному здоров’ї. Повернувшись до свого вузу, розповісти про свої враження іншим студентам групи та потоку.

Чекаємо студентів всіх сумських закладів освіти. Ваша кров потрібна, щоб врятувати життя!