РОЗПОЧИНАЄМО ТРАДИЦІЙНУ АКЦІЮ

10 Серпня 2021

Головна Новини Важливі новини

Наближається найбільше державне свято нашої країни – День Незалежності. 🔔 У останні роки це свято набуло особливого значення, адже незалежність нашої країни її громадянам доводиться боронити зі зброєю в руках. Це гарний час для патріотичних вчинків, для підтвердження любові до рідної країни і її народу конкретними діями. У цей час суспільство виявляє особливу згуртованість і готовність до взаємодопомоги. Вона може знаходити практичне втілення різними шляхами, головне – аби ті, хто потребує допомоги і підтримки, її отримали.
📌 На честь свята Сумський обласний центр крові проводить акцію 🇺🇦 «Незалежність у нас в крові»,. Це не просто гарні слова – від донорської крові залежить життя тисяч людей, і ніхто не знає, коли допомога донорів знадобиться йому чи його близьким. Тому запрошуємо всіх небайдужих сумчан та жителів області долучитися до акції та поділитися своєю кров’ю з пацієнтами закладів охорони здоров’я.
🇺🇦 Давайте відзначимо свято доброю справою, важливою для країни! Приходьте на донацію сім’ями, робочими колективами або компаніями друзів, щоб разом зробити добру справу і присвятити її Дню народження нашої держави. Розповідайте про свій досвід іншим з хештегом #незалежністьукрові – і можливо, завдяки вам на першу донацію наважаться інші патріоти.
✅ Чекаємо вас протягом серпня за адресою: Суми, пров. Громадянський, 2, у будні дні – з 7.00 до 20.00, у суботу – з 8.00 до 16.00. Подробиці – за тел. 050 307-80-94.