Саші Суворовій потрібна допомога

05 Січня 2017

Головна Новини Загальні новини

15-річна Саша Суворова третину свого життя бореться зі страшною хворобою – раком головного мозку. Дівчинка пройшла кілька важких виснажливих і дорого вартісних курсів лікування, але після кожного покращення хвороба поверталася. Останнього разу у Саші виявили чисельні метастази у головному та спинному мозку у вересні минулого року. З того часу дівчинка знаходилася на лікуванні у відділенні онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні.

На свята Сашу відпустили додому. Але дівчинку і її родину спіткав новий удар. Третього січня у сусідній із Сашиною квартирі стався вибух. Психічно хворий чоловік хотів помститися своїй колишній сім’ї, і зруйнував чотири квартири, сходи, ліфт та нормальне життя мешканців під’їзду.

Страшно навіть уявити, як це – коли зі страшним гуркотом руйнується твоя квартира, падають стіни, а ти лежиш, безпомічний, виснажений хворобою, і не можеш навіть встати і втекти. Сашу виніс із квартири на руках сусід. Ночували у друзів, а зранку довелося повертатися в лікарню – від стресу у Саші впали до критичного рівня всі показники крові.  Медикаменти, потрібні для Сашиного життя, залишилися в руїнах. Сім’я з хворою дитиною зосталася без даху над головою.

В такій ситуації надія – тільки на допомогу небайдужих сумчан. Саші потрібно до десяти донорів компонентів крові на день. Неважливо, що вони будуть здавати, кров чи плазму, і яка в них група крові – вартість зданих ними компонентів крові у грошовому еквіваленті дасть можливість Саші отримувати препарати крові для переливання безкоштовно. Здати кров потрібно терміново. Сумський обласний центр крові у пр. Громадянському, 2, працює 5 і 6 січня з 8.00 до 16.00 (щоб пройти аналізи і огляд лікаря  потрібно приходили не пізніше 15.00), з понеділка, 9 січня – з 7.00 до 20.00. При собі мати паспорт і код, не вживати алкоголю протягом 48 годин.

Також Саші терміново потрібні кошти на лікування. Реквізити для допомоги – карта ПриватБанку 5168 7420 1030 1277, Суворов Валерій Олегович (батько), Укрсиббанк 4073643005881843,Суворова Людмила(мама).