ЩЕ ОДНА РОБОТА НА КОНКУРС – З ВЕЛИКОЇ ПИСАРІВКИ

30 Травня 2020

Головна Новини Загальні новини

Нова оригінальна і талановита відеоробота на конкурс “Донорство – це круто!”  від великописарівських школярів!
Автори відео – колектив соціальної медіапросвіти Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів у складі: Ярослава Бондаренко (15 років), Аріна Ключник (15 років), Єлизавета Шевцова (17 років), Владислав Пахомов (16 років), Дмитрій Гордієнко (16 років), Ярослав Бистренко (16 років).

Текст вірша юні медійники писали іще у далекій Польщі, коли розповідали польським одноліткам про виховання донорської культури в Україні і готували наш український вечір.
А після візиту до нас у СОЦСК вирішили зробити повноцінний матеріал. Самі обирали місце зйомки, планували, що має бути у кадрі, керували кількістю дублів, аналізували та режисерували відзнятий матеріал, добирали звуковий супровід. Став у пригоді досвід дистанційного навчання та роботи в команді.

Тож надихайтеся майстерною відеороботою учнів з Великої Писарівки – і до праці! Бо донорство – це дійсно круто!

Нагадуємо: прийом робіт триває до 14 червня! Участь беруть не лише відеоролики, а й малюнки та плакати, вірші, пісні та інші твори на тему “Донорство – це круто!”. Вік авторів – до 18 років. Переможців чекають, як завжди, цінні призи – сертифікати в інтернет-магазин популярної мережі “Розетка”!