Щоб прихід на донацію не став розчаруванням!

13 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

З 2016 року громадяни України отримують паспорти в формі ID-картки і з цього ж часу власники таких карток зустрічаються з проблемою щоразу, коли їм потрібно підтвердити місце своєї реєстрації. У той час, як у паспорт в формі “книжечки” інформація про прописку вносилася так, що з нею можна було легко ознайомитися, власники пластикових карток мусять носити з собою відповідну довідку.

 Не є виключенням і станції переливання крові та центри крові. Згідно нормативних документів Міністерства охорони здоров’я, донор має надати документ з інформацією про місце реєстрації. І якщо власники старих паспортів можуть і засвідчити свою особу, і підтвердити місце реєстрації одним і тим же документом, то власники паспортів в формі ID-картки перед першою донацією мусять надати довідку про місце своєї реєстрації. При її відсутності донація не може бути здійснена.

Просимо донорів з розумінням поставитися до цього питання, адже Сумський обласний центр служби крові не може порушувати норми, встановлені на державному рівні для закладів служби крові. Якою б благородною не була ваша місія – ви не зможете її здійснити без довідки (але ви можете принести її один раз – на першу донацію, щоб відповідну інформацію внесли в донорську базу).

 Не забувайте, будь ласка, довідку, готуючись стати донором. Це не менш важливо, ніж донорська дієта і гарний стан здоров’я донора. Будьте відповідальними!