Щоб мами й малюки були здоровими

25 Травня 2016

Головна Новини Загальні новини

Народження малят – це передусім сімейне свято, радість для всього роду. Але для того, щоб малюк з’явився на світ, потрібно не лише бажання його батьків, а й самовіддана праця лікарів та медичного персоналу. Лише працівники пологових будинків знають, як легко  може виникнути кризова ситуація та загроза життю породіллі або немовляти  у процесі звичайних пологів. Що ж говорити про складні випадки?

Працівники Сумського обласного клінічного перинатального центру постійно мають справу з важкими пологами і знають, як часто виникає потреба в переливанні крові матері або дитині. Часто допомога потрібна невідкладна і у великому обсязі.

Щоб заклад мав запас безкоштовної крові або міг отримати її дешевше, працівники вже кілька разів здавали кров та плазму для  своїх підопічних.  Ось і 23 травня до сумського обласного центру служби крові завітали 15 безоплатних донорів з перинатального центру. Деякі з них є кадровими донорами і займаються цією благородною справою давно. Інші почали здавати кров самостійно , а тепер разом з колегами роблять це в організованому порядку. Хтось прийшов уперше. Але всіх їх об’єднує одна мета – щоб мами і малюки були здоровими. Для цього співробітникам адміністрації і відділень перинатального центру не жалко навіть своєї крові.

Приєднатися до цієї благої справи може кожен бажаючий – потрібно лише зазначити в реєстратурі, що ви хочете здати кров саме для потреб перинатального центру. Чекаємо вас з 7.00 до 20.00 в будні дні та з 7.00 до 16.00 в суботу за адресою: Суми, пров.Громадянський, 2.  Телефон гарячої лінії – 050-307-80-94.