СЛІДКУЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ ЗА ПОРЯДКОМ – АЛЕ Й ЗА ЗДОРОВ’ЯМ ІНШИХ.

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Патрульні поліції м. Суми вже давно стали нашими постійними донорами. Серед численних розлідувань та пильного контролю порядку, завжди знаходять час і для допомоги іншим.

А сьогодні команда сильних і сміливих вирішили взяти участь у акції до Дня українського козацтва. І ми запитали їх про враження:

❗️“Мені подобається тут бувати. Вже не перший раз, а враження постійно нові. Обрала професію щоб бути корисною людям, тож не втрачаю можливість і зараз. Донорство – важлива справа. Не можна відмовитись” – каже Ольга Кісільова.

❗️“Той момент, коли ти можеш подарувати життя – не може залишити байдужим. Наша поліцейська місія – захищати народ, вирішувати проблеми, стати для людей щитом. Тож, ніяких зайвих причин відмовитись від допомоги зараз я не бачу. Виконую свої обов’язки громадянина!” – ділиться думками Володимир Іонін.

❗️“Ну для мене це вже рідний дім. Тому, я тут просто кайфую. Від комфорту, від персоналу, від того що я це роблю. Мені приємно, що колеги поділяють мої погляди і приєднуються до донорського двіжу” – говорить координатор донорського руху патрульної поліції, Оксана Красовська.

Ось такі вони – охоронці закону і порядку. Знаходять час для всього, що потребують люди. Пишаємось вами!❤️