СОНЕЧКО СЯЄ – СОЦСК ДОНОРІВ ВІТАЄ!

06 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

Нарешті настала весна – час краси і ніжності, теплих вечорів та приємних подарунків. Пташки співають, а сонячні промінчики лагідно торкаються обличчя . В цей час в СОЦСК, як і завжди, дуже комфортно та затишно.

З 2 березня в центрі служби крові стартувала акція «Доброта врятує світ!», присвячена Міжнародному жіночому дню та святу весни. Підтримати акцію сьогодні прийшли красиві дівчата на чолі з координатором християнського донорського руху Іриною Совенко.

Тетяна Клепальська та Олена Осадча завжди мали бажання стати донорами, проте їх завжди щось зупиняло – до сьогоднішнього дня.

– Донором хотіла бути з 18 років. Проте думала, що з хворобою Боткіна ніколи не зможу. Потім дізналась, що я таки можу бути донором плазми. Це вже хоч якась можливість допомогти! Тож сьогодні я тут вперше. Хочеться сказати, умови – супер! Найкращий центр у світі повністю відповідає своєму статусу! – ділиться з нами дизайнер штор Олена Осадча.

– Після мого візиту в СОЦСК на екскурсію, вирішила – точно стану донором! Центр просто казковий. Настільки все круто, що не можу слів підібрати! Перша донація – це особливі відчуття. Коли ти стаєш сам на цей шлях, змінюються навіть думки. Ти чітко розумієш, навіщо це робиш. З’являється бажання кардинально змінити ставлення людей до донорства. Планую займатись розвитком донорської культури! – говорить Тетяна Клепальська, волонтер та інста-блогер.

А інвестор СОЦСК, компанія «Біофарма», кожній жінці приготувала солодкий подарунок – печиво з передбаченням та найкращими побажаннями. Наприклад, Тані випало: «Добрі люди, віддаючи, отримують набагато більше».

Кожна людина, яка одного разу приймає рішення стати донором, змінює не тільки себе, але й робить кращим цей світ. Тож не бійтесь нового, допомагайте іншим, творіть себе і країну вже зараз! Приєднуйтесь до великої родини донорів!