СОЦСК – гордість, бренд і визитівка міста

09 Вересня 2020

Головна Новини Загальні новини

Сумський обласний центр служби крові (Biopharma Plasma Суми) взяв участь у святкуванні Дня міста Суми і Дня підприємця. І не дивно, адже кожне з цих свят для нас важливе.

Сумський обласний центр служби крові є брендом нашого міста, його візитівкою та гордістю. Завдяки нашій роботі місто Суми носить почесне звання донорської столиці України.

Наш яскравий стенд користувався неабиякою популярністю. Ми не просто розповідали про себе, інформували населення про донорство, наша місія на цьому заході – бути прикладом для наслідування і поширювати важливість донорства.

Підходили сумчани, які вже є Почесними донорами. Хочемо подякувати їм за їх подвиг: Валентина Сипко-Покуленко, Олександр Шаповал, Андрій Бережний, Євгенія Шатілова і не тільки.

Прямісінько з донаційної до нас завітали і наші координатори донорського руху, що підтримали нашу святкову акцію «Суми – донорська столиця». Це громадська організація «Нова Кров», Асоціація донорів християн. До них приєдналося і подружжя Савенків.

Дитячі колективи радо підбігали до стенду Biopharma Plasma Суми, бо вони теж нас добре знають. Ми дбаємо про донорську культуру, прививаємо розуміння важливості донорства з малечку, і залучаємо підростаюче покоління до різноманітних заходів.

До нас активно зверталася молодь, якій було цікаво дізнатися про умови донорства. Всі отримали максимум інформації. Сподіваємося побачити їх у нас на донаціях.

Приємно було побачити серед гостей – багаторазову чемпіонку світу та Європи Поліну Родіонову. Вона теж донор і приїхала спеціально, щоб підтримати СОЦСК. Розкажемо вам трішки більше – ми вже встигли домовитися про те, що саме Поліна стане обличчям нашого соціального проєкту про донорство. Чекайте! Буде щось дуже цікаве і надзвичайне.

Сумський обласний центр служби крові (Biopharma Plasma Суми) отримав подяку від організаторів Дня підприємця. Дякуємо. Не зупиняємося на досягнутому!