СОЦСК ВІТАЄ ВСІХ ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ!

10 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

В СОЦСК не буває звичайних донацій, адже донорство – це вже свято! Ви даруєте іншій людині найдорожчий подарунок у світі – шанс на життя!

Субота не стала виключенням. СОЦСК привітав всіх жінок з наступаючим 8 Березня . В цей передсвятковий день кожна прекрасна леді, яка прийшла поділитись частинкою себе з іншими, отримала маленький сюрприз – привітання зі святом від заводу Біофарма у вигляді печива з передбаченнями!

Дівчата приємно здивовані, кажуть, що це мотивує робити ще більше добра.

– Ти приходиш до СОЦСК, щоб допомогти іншим, а тут так яскраво зустрічають! Одразу хочеться зробити більше. Лежиш у кріслі вже з посмішкою і думаєш про хороше! – ділиться з нами волонтер Інна Козінцева.

– Неочікувано, але дуже приємно! Передбачення мені сподобалось. В СОЦСК відчуваєш себе потрібним, і це змушує ходити сюди регулярно, бо тебе цінують тут, а це важливо! – каже донор тромбоцитів Світлана Маркульова.

🎀 Дорогі жінки! СОЦСК від щирого серця вітає вас з Міжнародним жіночим днем🌹🌹🌹! Нехай ваша краса змушує радіти усіх, хто живе поруч з вами, а ваша добра душа змінює світ!