СОЦСК привітав малюків з обласного Будинку дитини

01 Червня 2016

Головна Новини Загальні новини

1 червня – День захисту дітей. Це загальне свято, але  воно найбільш актуальне для тих, хто особливо потребує захисту. Саме такі діти живуть у Сумському обласному будинку дитини. Всього тут на сьогодні 70 підопічних у віці від кількох днів до чотирьох років. 32-м із них немає й року. 17 дітей – інваліди. Деякі з малюків опинилися тут, будемо сподіватись, тимчасово. Їх час від часу навідують батьки. А більшість – біологічні та соціальні сироти. Останніх набагато більше. Відмовляються як від хворих, так і від здорових дітей, батьки деяких позбавлені батьківських прав. Співробітники будинку дитини – вихователі, медперсонал, лікарі – як можуть, реабілітують та розвивають малюків, що потрапляють сюди часто в занедбаному стані. Результат цієї роботи можна було побачити сьогодні на святковому ранку для малюків, де вони з задоволенням танцювали і співали, показували свої вміння, розповідали вірші. У святковій, майстерно прикрашеній залі зібралися всі діти – хто виступав, хто уважно споглядав святкове дійство, сидячи на руках у гостей та вихователів.  У своїх ліжечках залишалися лише зовсім малесенькі немовлята.

Персонал будинку дитини зробив усе, аби придати святу справжній розмах – святковий ярмарок з виробами місцевих рукодільниць, чудовий декор приміщень, цікава програма за участі вихованців. І звичайно, гості теж не могли прийти без подарунків. Сумський обласний центр служби крові передав малюкам канцтовари – альбоми , фарби, розмальовки, олівці та інше, прикраси для волосся, засоби гігієни та догляду за малюками.

– Дітей потрібно не захищати, а любити. І ви передусім  даєте дітям саме любов, якої їм так не вистачало в їхньому житті. Спасибі вам за це, – привітала працівників будинку дитини головний лікар СОЦСК Світлана Кривцун. – Це не менш важливо, ніж здоров’я, про яке піклуємося ми, лікарі, задля якого здають кров донори. Ваш труд – це справжній подвиг любові і турботи про дітей. Тому ми завжди готові по можливості вас підтримати.