Спортивна кров!

16 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні в СОЦСК завітали зірки бодібілдингу. Для них це не просто хобі, а професія і справа всього життя. Сум’яни, які здобули чимало перемог на світових змаганнях, тепер виховують нове покоління майбутніх чемпіонів.🥇

🏆Сергій Танчик – наразі президент федерації бодібілдингу в Сумській області, майстер спорту України та в минулому чемпіон України (1993 рік). Як починалась спортивна кар’єра, та чому вирішив стати донором, розповідає:

‼️“Спортом займався з самого дитинства. Спочатку це була вільна боротьба. Потім вирішив обрати бодібілдинг. На той час цей вид спорту був офіційно заборонений, тож тренувались в підвалах і нікому про це не розказували. В СОЦСК вже вдруге. Перший раз здавав плазму для доньки. Сьогодні вирішив здати для онкохворих діток. Обираю донорство тому, що це не тільки добра справа, але й користь для мого здоров’я.”

Наразі Сергій заснував власний спортивний клуб “Master Gym”, в якому народжуються нові зірки світового спорту. 

🏆Один із його вихованців – Максим Черненко. Майстер спорту України з бодібілдингу та п’ятикратний чемпіон України. Наразі не тільки продовжує брати участь у змаганнях, але й тренує нове майбутнє великого спорту.

‼️“В моєму житті були як перемоги, так і поразки. Але я вважаю, що це ще один привід продовжувати роботу над собою. Тож, не сприймаю близько до серця. Завжди налаштовуюсь на успіх. Сьогодні прийшов в СОЦСК, бо мені, як спортсмену, важливо тримати себе в гарній формі, а донорство як раз те, що треба. Мені приємно, якщо моя кров комусь врятує життя.”

Крім того, Максим є волонтером. Часто відвідує дитячі будинки. Каже, не може залишитись осторонь, коли хтось потребує допомоги. 😇

🏆Склав компанію їм і майстер спорту України з бойових мистецтв – Володимир Біловецький. Починав свій шлях в дитинстві з вільної боротьби. Тепер продовжує досягати вершин в спорті та тренує новачків. Про донорство каже:

‼️“Враження від центру крові дуже приємні: все сучасно, персонал позитивний, обслуговують на вищому рівні. Сюди хочеться приходити знову і знову. Мотивують малюнки дітей, які висять в чайній залі. Маю велике бажання допомогти малечі, подарувавши шанс на життя”.

Від сьогодні в Сумах з’явився новий донорський рух – “Спортивна кров”. 😍

Донорство – велика справа, що об’єднує людей будь-яких професій та будь-якого віку. Наші земляки, спортсмени, що отримують перемоги на світовому рівні, сьогодні показали гарний приклад. Приєднуйтесь до порятунку людських життів і покажіть всім, що робити добрі справи – це круто! ❤️