Справжніх героїв назвали на Сумщині

14 Липня 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

Людей, які діляться своєю кров’ю та рятують життя інших, без перебільшення можна назвати справжніми героями не лише Сумської області, але й України. Про це «СпецКору» розповіла директор ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» Наталія Трофименко.

У нас багато таких випадків, коли вкрай необхідний донор і люди відпрошуються з роботи, сідають на таксі і їдуть навіть серед ночі рятувати чиєсь життя. Останній такий випадок був із Сашою Суворовою, дівчинкою, яка постраждала під час вибуху у багатоповерхівці, або із хлопчиком, який потрапив у аварію. Люди самі бачили наші оголошення у соціальних мережах та приходили щоб допомогти дітям. Тому кожен донор – це справжній герой, бо рятує чиєсь життя.

директор ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» Наталія Трофименко

Зараз у базі Центра крові 36 тисяч донорів, які регулярно здають кров та її компоненти. За підрахунками це кожен п’ятий дорослий житель міста. Отримують кров та її компоменти 33 лікарні Сумської області, близько 3 тисяч реципієнтів щороку. Переважна більшість донорів, майже 80% – це молоді люди у віці до 30 років.

У центрі постійно проводяться акції у яких беруть участь представники різних підприємств, служб, навчальних закладів та організацій. 

З великим піднесенням та ентузіазмом люди діляться своєю кров’ю з дітьми, які її потребують, у першу чергу онкохворими. За останньою інформацією онкогематології, у Сумській області на сьогодні налічується близько 140 дітей, які мають онкологію.

Здають кров сумчани зазвичай безкоштовно. Її ж за потреби відразу доправляють хворим дітям. Ті ж у свою чергу, щоб подякувати своїм рятівникам, малюють їм малюнки та залишають у центрі. На них є і сонце, і квіти, і щасливі родини.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/sprawing-geroyiv-called-on-summin.html