СТАНЬ ДОНОРОМ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!

16 Квітня 2020

Головна Новини Важливі новини

Під час карантину багато постійних донорів не можуть дістатися центру крові . Але ні рак, ні важкі пологи, ні ДТП та нещасні випадки на карантин не йдуть. Лікарні області потребують крові для переливань.
У ці дні твоя допомога потрібна, як ніколи!
Якщо тобі є 18 і ти не маєш проблем зі здоров’ям, тебе чекають у Сумському обласному центрі служби крові за адресою: Суми, пров.Громадянський, 2 (біля ЦМЛ та станції екстреної медичної допомоги).
Для того, щоб стати донором , необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та дотримуватися донорської дієти:
За три дні до донації не вживати анальгетики та аспірин
За 48 годин – алкоголь
Протягом доби – жирну, смажену, копчену їжу, молокопродукти, яйця, горіхи, насіння.
Донори мають право на два оплачуваних вихідних – у день донації та будь-який день на свій вибір, грошову компенсацію за обід, а також грошову компенсацію за здані компоненти крові (за бажанням).
У СОЦСК дотримуються всіх вимог безпеки, включаючи скринінг температури та опитування донорів на вході, надання антисептичних засобів для обробки рук на всіх етапах донації, дезінфекція всіх поверхонь, встановлення обмежень на одночасне перебування донорів у приміщенні, дотримання безпечної дистанції та ін. Тому зараження у стінах донорського центру виключено.
ДОПОМОЖИ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ! ТВОЯ КРОВ ПОТРІБНА!
Щоб завжди бути в курсі наших новин, підписуйся на наші сторінки в мережах Фейсбук, Інстаграм https://www.instagram.com/sumy.donor та Ютуб https://www.youtube.com/channel/UCzX2_ZjpOltRS0yCPLdXwJg?view_as=subscriber .