Стань донором!

21 Квітня 2020

Головна Новини Загальні новини

Смачних пасок скуштували, яйцями побилися, Світле Христове Воскресіння зустріли і прославили – час згадати про донорську дієту!
Переважна більшість людей переїдають у великі свята. Особливо це стосується жирної їжі та продуктів тваринного походження. І хоча карантин унеможливив бучні застілля (ми ж сподіваємося, що ви як добросовісні громадяни святкували вдома і не збиралися у великі компанії), традиції пасхального столу зробили свою справу, додавши організму важкої праці по перетравлюванню святкових страв.
Час зробити перерву! Це буде дуже корисно для вас – і дасть можливість зробити дуже важливу справу. Люди, яким необхідне переливання крові, чекають порятунку! Тож згадуємо принципи донорської дієти – і виключаємо з раціону жирну, смажену, копчену їжу, яйця, молокопродукти, горіхи, насіння і, звичайно, алкоголь . Варимо легкий супчик або кашу на воді, ставимо на стіл побільше свіжих і тушкованих овочів та фруктів, п’ємо лише чисту воду, чаї та компоти – і рушаємо до центру крові.
У святкові дні донорів завжди менше, ніж зазвичай – бо не всі можуть на добу відмовитися від шкідливої їжі. А ще ж додаються і складнощі періоду карантину! Але лікарням Сумщини потрібна кров, і пацієнти не можуть чекати, доки ми доїмо яйця та салати!
Чекаємо вас за адресою: пров. Громадянський, 2, а також у філіях СОЦСК у Шостці та Конотопі.