Студенти Сум поділилися своєю кров’ю з онкохворими дітьми

10 Травня 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

Близько 70 учнів та майже 40 педагогів Сумського міжрегіонального вищого професійного училища зібралися у Сумському обласному центрі служби крові аби віддати частинку себе малечі. 

Допомогти дітям визвалися майбутні кухарі, монтажники, слюсарі та штукатури разом з педагогами. Зібралися у центрі крові на акцію "Здай кров – врятуй життя" з самого ранку. Розповідають, хоч лягати під голку і страшно, але, коли допомога потрібна найменшим, це стає неважливим.

За словами в.о. директора ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" Віталії Камишанської, допомогу онкохворим дітям вони надають не вперше. Для їх закладу це стало гарною традицією.

Це не випадково – наше училище багато років допомагає обласній дитячій лікарні, є її волонтером, допомагає з благоустроєм території, ремонтними роботами, учні влаштовують невеличкі свята для хворих дітей. Ми намагаємося вкласти в наших дітей доброту, любов, навчити їх людяності.

в.о. директора ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" Віталія Камишанська

Зазначимо, що за останньою інформацією у Сумській області налічується 146 хворих на онкологію дітей. На лікуванні у відділенні онкогематології постійно перебуває до 20 пацієнтів.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/the-students-sum-podolica-sway-krov-yu-z-alkoholismi-dtime.html