Сумчан чекають на масштабному проекті «Радійте життю!»

15 Лютого 2018

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні – День онкохворих дітей. Сумський обласний центр служби крові завжди тісно співпрацює з відділенням гематології та онкології Сумської обласної дитячої лікарні. Адже діти, які по багато місяців проходять лікування у відділенні, часто потребують переливань компонентів крові.
Є у них і інші потреби. Про них йшлося на презентації проекту «Радійте життю», який відбудеться в Сумах 23 лютого.
– Протягом тривалого часу життя родини, в якій є онкохвора дитина, зосереджується навколо пошуку коштів на лікування та суто медичних питань, ні на що інше не залишається часу і сил, – говорить ініціатор проекту, голова громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольнікова. – А коли дитина переходить в стан ремісії, всій сім’ї потрібно вчитися жити далі, шукати можливості для особистісного розвитку, реалізації дитини – при тому, що вона за своїм станом здоров’я ще не здатна на звичайний спосіб життя. Тут і стає в пригоді творчість. І наш проект – це свого роду соціальна платформа, яка дозволить створити настрій для творчості, показати приклад тих дітей, які вже пройшли період реабілітації і досягли певних успіхів, створити діалог між такими сім’ями і суспільством.
Наша область виділяється серед інших: у нас активно працюють благодійні фонди, зокрема фонд «Відень», який допомагає з придбанням препаратів для хіміотерапії. Наш Сумський центр крові організовує донорські акції, щоб діти отримували препарати крові безкоштовно, а батьки не були вимушені шукати донорів, як в інших областях. Все це допомагає полегшити фінансовий тягар в процесі лікування. Тепер час рухатися далі – і виходити з країни виживання у країну життя і творчості.
Ми запрошуємо всіх сумчан взяти участь у благодійному проекті «Радійте життю!» – на ньому вас чекатиме великий концерт сумських колективів та гостей, виставка-ярмарок дитячих робіт та інші цікаві і яскраві знахідки. Концерт відбудеться 23 лютого о 18.00 у Сумському театрі дітей та юнацтва, продаж квитків через каси та сайт агенції Кarabas. Зібрані кошти підуть на придбання матеріалів для дитячої творчості та розхідних матеріалів для онкогематологічного відділення.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.
Світлина від Сумський обласний центр служби крові.