СУМЧАНИ СПРИЯТИМУТЬ РОЗРОБЦІ ЛІКІВ ВІД COVID -19

24 Квітня 2020

Головна Новини Анонс заходів

Запрошуємо до СОЦСК на здачу аналізів:
Осіб, які перехворіли на коронавірус
Осіб, які контактували з тими, хто перехворів на COVID -19
Осіб, які за останні 3 місяці перехворіли запаленням легень, ГРВІ, ГРЗ
УВАГА! Ви маєте почувати себе добре не менш ніж останні 2 тижні
В СОЦСК ТЕСТУВАТИМУТЬ НА АНТИТІЛА ДО COVID -19
Пандемія коронавірусу COVID -19 має дуже тяжкі наслідки як для населення багатьох країн, так і для світової економіки, цілі сфери якої фактично зруйновано. Щоб зупинити пандемію та мінімізувати її негативний вплив, світові фармацевтичні лідери вже почали розробку препаратів для лікування COVID -19 та профілактики його ускладнень. Ці препарати зменшуватимуть вірогідність важкого перебігу захворювання та летальних наслідків – відтак, коронавірус стане набагато меншою загрозою для громадян похилого віку та тих, хто має супутні захворювання.
В Міжнародний Альянс компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів із плазми крові наряду з такими компаніями, як Takeda та CSL, Octapharma, Biotest, BPL, LFB, Sanquin, GreenCros, ADMA Biologics, увійшла й українська компанія Біофарма – лідер у Східній Європі та країнах СНД. Як повідомив президент компанії Костянтин Єфименко, метою Альянсу є поєднання зусиль заради розробки гіперімунного імуноглобуліну для ефективного лікування COVID-19. Зокрема, фармацевтичні лідери вестимуть заготівлю плазми від донорів, які подолали коронавірус, вироблятимуть імуноглобулін з високими титрами антитіл до COVID-19, та розроблятимуть програми лікування із застосуванням імуноглобуліну .
В Німеччині та деяких регіонах США вже розпочато тестування всіх громадян на антитіла до COVID-19. Адже багато хто переніс вірус без симптомів, і цілком можливо – до офіційного оголошення про пандемію. А тому плазма цих людей містить життєво важливі для хворих антитіла, про що самі громадяни можуть і не знати.
В Сумському обласному центрі служби крові, інвестором якого є Біофарма, традиційно застосовується найкращий і найсучасніший світовий досвід. І цього разу наш центр також входитиме до авангарду світових досліджень у напрямку розробки гіперімунного імуноглобуліну. Завдяки Біофармі Україна має необхідний науковий та виробничий потенціал для виробництва ліків від COVID-19, і перший крок до цього – заготівля плазми з антитілами до коронавірусу, яка невдовзі проводитиметься у Сумах.
Тож заплануйте візит до СОЦСК!
Телефон для довідок 066 009 11 10