Сумські поліцейські здали кров для онкохворих дітей

18 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

13 жовтня потужним акордом завершилася оголошена Сумським обласним центром служби крові акція "Козацька кров – цілюща сила". До центру завітали вільні від чергування патрульні поліцейські, щоб здати компоненти крові для тих, хто потребує їх найбільше. Дізнавшись, що коштів, виділених Сумській обласній дитячій лікарні, не вистачає на ліки до кінця року і зокрема, забезпечення онкохворих дітей препаратами крові, поліцейські прийняли рішення здати кров для цього медзакладу. Адже під час хіміотерапії багато дітей потребують кількох підряд переливань крові, від цього залежить, чи вдасться їм перемогти хворобу і вижити. І звичайно, можливість їхнього порятунку не повинна залежати від того, чи вдасться батькам швидко знайти кошти на потрібний препарат.
Багато поліцейських вже здавали кров раніше – під час попередніх акцій, або й від себе особисто.
– Я вже здавав разів десять, – розповідає капітан поліції Іван Солопченко. – І під час спеціальних акцій, і для знайомих, чи навіть незнайомих. Колись побачив у соціальній мережі, що дівчинці потрібна кров – пішов і здав, відніс талончик на кров у лікарню. Я вважаю це своїм обов'язком і планую й надалі займатися донорством – адже мені це не важко, не жалко, а комусь моя кров допоможе.
– Ми тільки за те, щоб допомогти, – каже заступник командира роти Юрій Боярко. – І завжди будемо з радістю брати участь в подібних акціях. Ми працюємо всього п'ять місяців і вже тричі здавали кров, адже ми знаємо, що вона потрібна, і хочемо допомогти людям.
– Ми дуже вдячні нашій поліції, адже її працівники завжди відгукуються на заклик про допомогу, – каже завідуюча відділом комплектування донорів і заготовки крові Лариса Солдатова. – Потреба в донорській крові у нас є завжди, особливо в безкоштовних донорах, тому ми не можемо не радіти, коли до нас приходять молоді люди й беруть участь у таких акціях. Це дуже важливо – щоб знаходилися люди, готові допомогти іншим за покликом серця.