Сумські журналісти здавали кров для України

07 Вересня 2016

Головна Новини ЗМІ про нас

Незалежна медіагрупа «СпецКор» разом із журналістами газети «Вперед» здали свою кров на добру справу. До 25-ї річниці Незалежності України акули пера та мікрофону долучилися до акції «Тиждень твоєї незалежності» та стали донорами банку крові Сумського району.

За словами керівника «СпецКору» Анни Валевської, для медіагрупи така подія є символічною, оскільки співпала з першою річницею заснування організації.

Ми в цьому році святкуємо свій перший День народження – рік створення єдиної незалежної служби новин у Сумській області «СпецКор». ЇЇ ми зробили разом із журналістами та дуже пишаємося тим, що вийшло. Нас не підтримує жодний олігарх, політик чи депутат. Журналіст – це та людина, яка не повинна приймати аніякий бік, а повинна бути незалежна, як держава і просто доносити до людей правду. Тому привітати Україну з Днем народження та відсвяткувати свій ювілей ми вирішили з користю для держави.

керівник незалежної групи «СпецКор» Анна Валевська

Загалом, підтримати акцію по створенню резерву крові Сумського району, завітало близько 30 чоловік. Серед них голови сільських рад, журналісти та працівники Сумської районної ради.

Джерело: