Сумська "Батьківщина" привітала захисників України

18 Жовтня 2016

Головна Новини Загальні новини

13 жовтня, до Сумського обласного центру крові з'їжджалися члени місцевого осередку партії "Батьківщина" – і депутати та кандидати в депутати Сумської міської ради, і рядові члени партії. Багато з них є постійними донорами, інші вирішили здати компоненти крові вперше. Запевняють їх було б набагато більше, якби не сезонні застуди. Однак впевнені – їх колеги надолужать пропущене, як тільки вилікуються.
– Сьогодні ми прийшли підтримати акцію "Козацька кров – цілюща сила" і здати кров для воїнів АТО, – розповідає керівник фракції партії "Батьківщина" в Сумській міській раді Василь Гончаров. – Я дуже вдячний своїм однопартійцям, яких бачу тут, що вони підтримали цю важливу справу. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх зі святом Покрови та Днем захисника України.
– Ми хотіли підтримати наших бійців і всіх, хто потребує компонентів крові. – каже заступник голови Сумської обласної організації партії "Батьківщина" Олена Дяговець. – Взагалі у нас знаходить відклик будь-який соціальний заклик, адже ми працюємо для людей і намагаємося допомагати їм, наскільки це в наших силах.