СУМСЬКІ БАЙКЕРИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДОНОРСЬКОЇ АКЦІЇ

16 Червня 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні багато сумчан звернули увагу на колону байкерів з прапорами «Червона лінія», яка проїхала центром міста у напрямку Сумського обласного центру служби крові. Це сумські любителі двоколісників і вітру вирішили долучитися до всеукраїнської акції «Мотосерце», в ході якої байкери здають компоненти крові для тих, хто їх потребує.  У Сумах така акція проходить уперше.

  • Це не нова ідея, але ми вирішили долучитися до неї вперше, – розповідає учасник акції Дмитро Ганза. – Рішення було спонтанним, ми прийняли його у День донора, якому присвячена акція, до того ж сьогодні – робочий день, тому учасників не так багато, як могло б бути.  Тут представлені два мотоклуби, а також просто сумчани, які вирішили взяти участь. Частина учасників, і я втому числі, вже здавала кров раніше, для інших це – перший досвід. Ми сподіваємося, що акція в Сумах буде повторюватися щороку і до неї будуть долучатися нові й нові люди. Адже байкери повинні усвідомлювати свою відповідальність, зробити свій вклад у порятунок інших людей. Бо їх захоплення – це не лише задоволення, а й великий ризик.

Суми – це донорська столиця, тож ми хочемо своєю кров’ю допомогти онкохворим дітям та людям, яким потрібні переливання. Сьогодні ми посіємо ту думку, що це треба робити, це важливо. І можливо, хтось захоче повернутися до центру крові, стати постійним донором….

Діставшись до центру крові байкери відправилися на донацію. Оскільки в команді були досвідчені донори, то всі, хто планував кроводачу, правильно підготувалися і були допущені до донорства. На карті благодійної акції «Мотосерце» вперше з’явилися Суми…