Сумські спортсмени здали кров для онкохворих дітей

22 Квітня 2021

Головна Новини Загальні новини

Всеукраїнську донорську акцію «Перемога у нас в крові!» ініціювали у червні минулого року Товариство Червоного Хреста України і Міністерство молоді та спорту України. Адже під час карантину кожна крапля донорської крові має особливе значення, а спортсмени та їх активні вболівальники, як правило, ведуть здоровий спосіб життя і ідеально підходять для цієї місії. Акція, як і карантин – безстрокова, і саме в Сумах – офіційно визнаній донорській столиці – її активно підтримали представники обласного відділення Національного Олімпійського комітету на чолі з головою відділення Оленою Петровою, управління молоді та спорту Сумської ОДА і спортсмени.
Ось і 22 квітня представники спортивної громадськості Сумщини в черговий раз прийшли поділитися власною кров’ю з тими хто її потребує. Окрім вже традиційних учасників, акцію підтримали представники СОР «СОЦФЗН «Спорт для всіх» на чолі з директором закладу Олександром Гриценюком, який має багаторічний стаж участі в благодійних донорських акціях, працівники Сумського міського ЦФЗН «Спорт для всіх», члени громадської організації військово-спортивного клубу «Патріот» тощо. Вони здавали компоненти крові для відділення онкогематології обласної дитячої лікарні, багато пацієнтів якого потребують регулярних переливань.
– Своїм прикладом ми пропагуємо здоровий спосіб життя і допомогу тим, хто потребує крові в складних умовах карантинних заходів, – зазначив Олександр Гриценюк. – Хто, як не спортсмени, має своїми діями подавати приклад, закликати і надихати людей на добрі вчинки?! Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб такі акції були регулярними.