“Сумихімпром” – легенда донорського руху!

01 Червня 2020

Головна Новини Загальні новини

В останню неділю травня в Україні традиційно відзначається День працівників хімічної промисловості 🧪. Для Сум це – особливе свято 🎉🎉🎉, адже саме у нас одним з основних підприємств міста є «Сумихімпром». Тож День хіміка 👨‍🔬👩‍🔬– свято для цілих династій його працівників !

Однією з незмінних традицій підприємства є донорство . Донорський рух на підприємстві розвивався десятиріччями, багато з його працівників і ветеранів – Почесні донори, регулярно проводяться донорські дні, часто до донорства долучаються цілі сім’ї, або й представники кількох поколінь.. Це достойний приклад для інших, який заслуговує найвищої нагороди 🥇.

Нещодавно наші колеги з Черкаського центру служби крові запровадили чудову відзнаку 🏆 – «Підприємство, приязне до донорів». І ми хотіли б відзначити нею «Сумихімпром». Але хіба у цьому випадку можна говорити про звичайну приязнь? Тож з нагоди свята ми даруємо сумським хімікам 🧪 те звання, на яке справді заслуговує наше містоутворююче підприємство: «Легенда донорського руху»! 

Щиро вітаємо працівників ПАТ «Сумихімпром» з їх професійним святом🎉🎉🎉 ! Бажаємо здоров’я і достатку, любові і впевненості в завтрашньому дні. Нехай зроблене вами добро повертається сторицею, ваша праця цінується, мрії здійснюються, а життя завжди дає привід для радості 💐!