Свій власний банк крові створив Сумський район

07 Вересня 2016

Головна Новини ЗМІ про нас

Сумчани з нагоди Дня Незалежності України долучилися до акції «Тиждень твоєї незалежності» та створили свій власний резерв крові. Стати його учасником до Сумського обласного служби центру крові прийшло близько 30 чоловік.

Ініціаторами створення такого резерву стала газета «Вперед», медіагрупа «СпецКор», Сумська районна рада та адміністрація разом із Червоним хрестом і Сумським обласним центром служби крові.

За словами організаторів акції, ідея створити банк крові Сумського району виникла миттєво, але одразу сподобалась усім, тому її реалізували практично за декілька днів.

Подібний банк крові є у Глухові та Лебедині. Зараз такий же резерв крові готується зробити Охтирка. На черзі Тростянець та інші райони у тому числі і Сумський. Після здачі, а потім переробки, кров донорів буде знаходитися у центрі служби крові на рахунку району. Надавати її вони зможуть хворим Сумського району або відправляти у військові шпиталі. Зараз у нас є лист Дніпровського військового шпиталю, в якому бійці потребують компонентів крові.

голова Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста Ігор Шаповал

Цього дня здали кров 25 чоловік.

Долучитися до наповнення банка крові можна впродовж року. Це кров, яка буде в розпорядженні жителів Сумського району. Ті, хто її буде потребувати, отримуватимуть безкоштовно. Також, за потреби кров буде направлятися для поранених бійців АТО в Дніпровський шпиталь.

Щоб здати кров, при собі потрібно мати паспорт громадянина України.

Сумський обласний центр служби крові працює з 8:00 до 20:00.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/sweeya-vlasna-bank-crow-storev-sumskiy-district.html