СВЯТКОВА СУБОТА В СОЦСК!

17 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Якщо ви прийшли в СОЦСК – то ваш день вже не може бути звичайним, бо наш центр – місце, в якому здійснюються мрії, поєднуються серця, реалізовуються круті ідеї та рятуються сотні життів❤️!

А сьогодні ще й Всесвітній день дитини, що хвора на рак. Наші донори, як справжні янголи-рятівники, завітали сьогодні в центр, аби допомогти діткам і дорослим.

Валерий Мирончик (Мирон Валерьев) – підприємець та комерційний директор “Клініки Юнікам” – Васюкова Вікторія прийшли здати кров для дитячої лікарні.

‼️“Мені приємно приходити сюди знову і знову. Це наче своєрідне місце сили, де ти наповнюєшся позитивною енергією, щоб потім творити гарні вчинки. Ще й для здоров’я корисно!” – каже Валерій.

А ось Альона Шаповал та Саша Шаповал вирішили таким способом продовжити святкувати День всіх закоханих👩‍❤️‍👩. Альона працює перекладачем, Олександр – член профспілки ПАТ “Сумихімпром”.

‼️“Пам’ятаю час, коли мені необхідна була процедура плазмаферезу, щоб вилікуватись… Тоді вперше познайомилась з донорством. Спочатку не надавала цьому великого значення, але зараз дійсно хочу допомогти іншим і підтримати свого чоловіка.” – розповідає Альона.

‼️“А я просто отримую задоволення. Крім того, що це для мене корисно, ще й атмосфера в СОЦСК класна. Завжди є з ким поговорити, можна трохи розважитись, відпочити. В Сумах немає місця краще, ніж центр служби крові” – додає Олександр.

Завітав сьогодні до нас і Давид Гвиниашвили з цілою групою підтримки, командою ГО Батьківщина Молода Сумська область.

‼️“Ми завжди готові до донацій. Намагаємось кожного місяця організовувати благодійні акції та розвивати донорську культуру серед молоді. Як активісти, хочемо бути прикладом для інших!” – зізнається Давід.

Друзі, якщо ваша душа бажає свята – ласкаво просимо в СОЦСК! Тут ніколи не буває нудно, постійно вирують емоції, і кожну хвилину рятують людські життя. Приєднуйтесь!♥️