СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ДОНОРА У BIOPHARMA PLASMA СУМИ!

14 Червня 2021

Головна Новини Важливі новини

Святкування Всесвітнього дня донора у донорській столиці триває вже мало не два тижні, і ось, нарешті, сьогодні, у день свята досягло свого апогею. Багато сумчан – і поодинці, і цілими компаніями та організаціями вирішили здати компоненти крові саме у День донора, адже це дуже символічно. Всім, хто сьогодні прийшов на донацію, ми даруємо солодкі сюрпризи та сертифікати на знижку від нашого партнера – компанії Compservice.

А ще настрій донорам піднімали сьогодні звуки військового оркестру Сумської 27-ї реактивної артилерійської бригади ім.Петра Калнишевського та приємні подарунки. Сьогодні отримали посвідчення Почесних донорів України В’ячеслав Галушка, Олександр Журба, Денис Кириченко, Віталій Коваленко, Сергій Луцюк, Микола Мелешко, Олена Ніколаєнко, Олександр Петренко, Валерій Солдаткін, Володимир Сиригін. Нових почесних донорів привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, благодійна донорка Вікторія Гробова. Вікторія Павлівна виконала дуже приємну місію – і передала донорам сувеніри, виготовлені учасниками обласного конкурсу «Подарунок донору». Також вітальні слова і подарунки донори отримали від наших партнерів: бренд «Сумська паляниця», звичайно ж, порадував тортами, а  ТРЦ MOST приготував сертифікати в сімейний ресторан «Тьотя Мі-Моза».

Наш донорський центр цього дня також отримав вітання і подарунки – грізну сувенірну гармату від 27-ї реактивної артилерійської бригади ім.Петра Калнишевського, багато військових особистого складу якої є донорами,  та чудову картину від юної художниці, волонтерки і пропагандистки донорства Варвари Шкребець.