СЮРПРИЗ ВІД BIOPHARMA ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

22 Січня 2021

Головна Новини Важливі новини

Беріть участь у акції «Донорство – це любов» та скористайтеся нагодою по-справжньому цікаво та незвичайно провести час зі своєю коханою людиною! Головний приз – ПУТІВКА В ЄГИПЕТ!!!

 

Акція триватиме з  25 січня по 12 лютого 2021 року. Приходьте на донацію парою, здавайте компоненти крові разом, заповнюйте анкету – і ви станете учасником відразу кількох розіграшів:

 

Миттєвого гарантованого подарунка для КОЖНОЇ ПАРИ! Він розігрується відразу після донації!

Романтичної вечері для двох у ресторані! В розіграші беруть участь пари, у яких ОБИДВА ДОНОРИ ЗДАЮТЬ КРОВ УПЕРШЕ, або мають лише одну донацію в період з 1.01.2020 по 24.01.2021. Така вечеря для однієї пари відбудеться у кожному місті, де є плазмацентр Biopharma!

Романтичної подорожі на вікенд у Львів! У розіграші приймають участь  пари, де хоча б один учасник є постійним донором (здійснив дві і більше донації крові та її компонентів у період з 1.01.2020 по 24.01.2021). Сім пар з семи міст, де є плазмацентри Biopharma, будуть розміщені у готелі на дві доби та матимуть спільну програму перебування! Донорство об’єднує Україну!

Головного призу – ПУТІВКИ НА ДВОХ У ЄГИПЕТ! У розіграші беруть участь всі пари – учасники акції з усієї України, окрім тих, хто вже виграв вечерю чи подорож до Львова (ми хочемо, щоб щасливими стали якомога більше пар)!

 

Святкуйте День закоханих разом з Biopharma! Здавайте компоненти крові у Сумах, Шостці, Конотопі, Києві, Дніпрі, Харкові, Черкасах – і отримайте шанс  на найяскравіші емоції та найкращі подарунки! А головне – робіть добро разом, щоб ваше кохання ставало міцнішим!

 

До речі, з  25 січня по 12 лютого ви можете встигнути здійснити парну донацію не один раз. Це збільшить ваші шанси на перемогу!