«ТАКІ АКЦІЇ ПОВИННІ ПРОВОДИТИСЯ ЯКНАЙЧАСТІШЕ»

13 Жовтня 2021

Головна Новини Важливі новини

Сьогодні близько 50 бійців військової частини 3051 Нацгвардії здали компоненти крові в Biopharma Plasma Суми на честь Дня захисників і захисниць України. Донорська акція була благодійною, здані компоненти крові військові спрямували на «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради та допомогу 12-річній сумчанці Дайані Ткаченко. Нагадаємо, дівчинка страждає на аутоімунне захворювання, яке загрожує їй повною втратою зору, її єдиний шанс – дороговартісні препарати з донорської крові і для того, щоб Дайана отримувала їх безкоштовно, необхідна дуже велика кількість донорів. Історія юної сумчанки не залишила військових байдужими, тож вони вирішили долучитися до збору компонентів крові на користь Дайани.

  • Донорство – це єдине джерело крові для переливання, і своєю акцією ми допомагаємо важкохворій дитині і центру учасників бойових дій, – говорить командир в/ч 3051 Нацгвардії Євген Казанцев. – Я також донор, і цим пишаюся. Вважаю, що такі акції повинні проводитися якнайчастіше, здавати кров потрібно в будь-який вільний від служби чи від роботи час, щоб підтримувати стратегічний запас компонентів крові для переливання. Сьогодні тут присутні мої заступники, офіцери, військовослужбовці контрактної та строкової служби. Це не всі бажаючі взяти участь в акції: у військової частини є своя специфіка, є завдання, які потрібно виконувати, тож частину добровольців довелося залишити.

«МИ РІЗНІ ЛЮДИ –  АЛЕ ДУЖЕ БЛИЗЬКІ ОДИН ДО ОДНОГО»

Більшість учасників акції вже мають донорський досвід, багато хто є постійними донорами. Цього дня військові не просто зробили добру справу, а й взяли участь у акції «Донорство – це герої», яка проводиться у центрах Biopharma Plasma протягом жовтня. Сподіваємося, що призи під час розіграшу дістануться і нашим сьогоднішнім донорам. Але про це під час донації бійці думали найменше:

  • Ми хочемо показати свій гуманізм і доброту, – каже військовослужбовець строкової служби Антон Мороз. – І те, що хоча всі ми різні люди – ми дуже близькі один до одного і можемо допомогти один одному.
  • Ми захищаємо людей не лише на фронті, а і в тилу, як донори, – зазначив військовослужбовець строкової служби Владислав Басараба. – Я вважаю, що донорство дуже важливе, адже донори допомагають людям одужати.

ДОПОМАГАТИ ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ У СВЯТА

Це дуже приємно, коли стільки людей об’єднані спільною метою- творити добро. І ми впевнені: спільними зусиллями доброчинці таки зможуть допомогти хворій дитині.

  • Ми дуже вдячні Національній гвардії, вони приходять в якості донорів регулярно, не лише у свята, а й завжди, коли є потреба в донорах, – говорить лікар-терапевт СОЦСК Антоніна Бабинець. – Сьогодні вони здавали кров для хворої дівчинки, Дайани Ткаченко. І користуючись нагодою, я хочу закликати всіх сумчан, хто має можливість, прийти і здати для неї компоненти крові – у цьому є велика необхідність.

На честь свята ми вручили командиру військової частини 3051 Нацгвардії  України Євгену Казанцеву  подяку від нашого центру за сприяння розвитку донорства крові в Україні, яке дозволяє рятувати життя.