«ТЕМИ, ЯКІ НАВЧАЮТЬ І МОТИВУЮТЬ ДІТЕЙ НА ДОБРІ СПРАВИ»…

14 Грудня 2020

Головна Новини Загальні новини

Вже рік на Ютуб-каналі Two Sisters, що має півмільйона підписників, виходить серіал «Перерви», який знімає у Сумах група однодумців. Серіал присвячений життю і проблемам підлітків – школі, взаємовідносинам з батьками тощо, і користується великою популярністю серед школярів. На сьогодні було знято і опубліковано вже три сезони серіалу – і в останньому сезоні глядачі можуть побачити роботу Сумського обласного центру служби крові.

  • За сюжетом одна з героїнь потрапляє в аварію і потребує переливань крові. Biopharma Plasma Суми виділяє компоненти крові, але потрібно знайти донорів, на допомогу приходять волонтери, – розповідає керівник проекту, голосний режисер і головний сценарист Ольга Наталуха. – Ми знімали у центрі крові одну серію третього сезону повністю і ще одну – частково. Центр крові надав локацію для зйомок, у серіалі було знято справжніх лікарів і волонтера Давида Гвініашвілі, який є координатором донорського руху. Словом, нам максимально сприяли в організації зйомок, було дуже цікаво і комфортно працювати. Тому ми в свою чергу намагалися максимально розповісти про Сумський центр крові на своєму каналі, а щоб передати свої враження, вирішили відзняти й змонтувати окремий ролик про його роботу.

Зйомки відбулися у п’ятницю, 11 грудня. У  Biopharma Plasma Суми  учасників проекту зустріли, як рідних, і приготували чудовий сюрприз – телевізор.

  • Це була тепла зустріч партнерів, – каже Ольга Наталуха. – Ми поспілкувалися з директором і головним лікарем центру, розповіли, що наша молодь тепер з нетерпінням чекає 18-річчя, бо всі хочуть стати донорами і рятувати життя. І звичайно, вручення подарунку стало дуже радісним моментом. Справа в тому, що такий телевізор нам дуже потрібен для перегляду відзнятого матеріалу і його монтажу, щоб бачити, як виглядатиме фільм на великому екрані. Тож ми дуже вдячні за цей дарунок нашим партнерам – Biopharma Plasma Суми. І дуже раді, що є можливість підняти теми, які навчають і мотивують дітей на добрі справи.