Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

19 Травня 2016

Головна Новини Загальні новини

З 16 по 22 травня в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.
Проблема високої кількості ДТП на дорогах України з кожним роком стає все більш актуальною. На українських автошляхах лише за рік гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Від аварії на дорозі не застрахований ніхто – ні водій легкового чи вантажного авто, ні пасажир громадського транспорту, ні пішохід чи велосипедист.
І дуже часто для порятунку постраждалих у ДТП життєво необхідна донорська кров у великій кількості. Передбачити катастрофу неможливо. І життя постраждалих не може залежати від того, чи має медичний заклад кошти на закупівлю препаратів крові. Тому протягом цього тижня в усіх регіонах країни , у тому числі й на Сумщині відбудеться акція із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах «Здай кров – врятуй життя».
Сумський обласний центр служби крові чекає на донорів – учасників акції щодня з 7.00 до 20.00 за адресою: м.Суми, пров.Громадянський, 2.
Донори, які здають кров безплатно, обслуговуються поза чергою.