Традиції донорства з першого курсу!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Сьогодні студенти СумДПУ ім. А.С.Макаренка долучилися до акції, що приурочена Дню українського козацтва. Всі навчаються на першому курсі і у всіх сьогодні донація вперше. Як воно, починати студентське життя з новими традиціями? 🙂

“Дуже незвично. Перший курс, перша донація… Думаю, це дійсно стане новою традицією. Бо дуже символічно. Мені не страшно, бо я точно знаю навіщо це роблю.” – каже Влад.

“Насправді, коли мені запропонували долучитись до акції – не вагався, одразу погодився. Будуть гарні спогади. Впевнений, такий початок студентського життя – хороший вибір!” – ділиться з нами Ліза.

Інші трошки соромляться, але не жалкують про свій вибір. Впевнені, це дійсно варте їхнього часу. Посміхаються, кажуть що тут дуже цікаво і вони хочуть прийти знову.

Ми ж радіємо, що в нашому місті такі чуйні та відповідальні студенти. Це прекрасно, коли молодь робить правильний вибір. 🙂

Хочемо нагадати, якщо Ви прийдете до нас на своє 18-ти річчя, вас чекають подарунки! Починайте доросле життя з добрих справ!