ТРАВНЕВА КАЗКА ВІД СОЦСК

28 Квітня 2020

Головна Новини Анонс заходів

Сидите удома і не знаєте, як себе розважити ? Набридло годинами листати одну й ту ж стрічку новин в інтернеті ? Мрієте хоч на хвилинку нарешті вийти з дому ?
СОЦСК оголошує «Травневу казку» , яка буде тривати майже весь місяць!
Що це означає? Те, що ви можете законно вийти з дому і відвідати СОЦСК! Там на вас чекає: смачний чай і печиво, супер-зручне крісло, ідеальна стерильність, приємний персонал, трошки грошей та відчуття ейфорії… Тільки уявіть: ви дізнаєтеся про стан свого здоров’я, отримуєте консультацію висококваліфікованого лікаря і змогу насолодитись приємним чаєм з нотками м’яти та смачним печивом, відпочиваєте на шикарному червоному кріслі з пледом та WI-FI, а потім ще й отримуєте грошову винагороду . І доки ви маєте час для себе та насолоджуєтесь моментом – одразу рятуєте життя іншої людини!
Це все може стати реальністю в будь-який момент. Потрібно лише запланувати донацію, дві доби не вживати алкоголю, добу витримати донорську дієту (відмовитись від жирних, смажених, копчених, молочних продуктів, яєць, горіхів, насіння ) – і легенько поснідавши та прихопивши з собою паспорт та ідентифікаційний код, вирушити до центру крові за яскравими враженнями!
СОЦСК: створи собі казку цієї весни !