«ЦЕ ДУЖЕ БАГАТО ЗНАЧИТЬ, ЯКЩО МОЖЕШ ДОПОМОГТИ!»

22 Березня 2021

Головна Новини Загальні новини

Вікторія Несвіт – новий Заслужений донор України. Цим званням президент України Володимир Зеленський нагородив Вікторію Миколаївну до свята 8 Березня. Жінка працює апаратником виробництва контактної сірчаної кислоти в цеху №4 ПАТ «Сумихімпром».  Що ж мотивувало її раз за разом здавати компоненти крові безкоштовно? Чому вона прийняла рішення стати благодійним донором? Про це нам розповіла сама Вікторія.

  • Компоненти крові здаю з 2013 року. Тоді мене попросила це зробити донька, яка навчалася в медичному коледжі. Вони здавали кров групою студентів і вона попросила її підтримати. Так і почала здавати, і продовжую це робити до сьогодні. Донька зараз в декреті і не може бути донором – але вона долучила до цієї справи зятя, мою куму – словом, всіх загітувала і зробила донорами.
  • Що для вас означає донорство?
  • Це можливість допомагати людям. Коли ти тільки що безкоштовно здав кров і допоміг комусь – вагітній жінці, хворій дитині чи дорослому – це особливе відчуття. Це дуже важливо – знати, що можеш допомогти іншим в кризовій ситуації і робити це! Дуже мотивують стенди з онкохворими дітьми і їх роботами у центрі крові – до біди цих малюків неможливо залишитися байдужим!
  • Як відчуваєте себе в ролі Заслуженого донора? Чи будете продовжувати здавати кров?
  • Це – моя гордість, і члени моєї сім’ї теж дуже задоволені тим, що я отримала це звання, бо це була моя мета. Я поставила її собі – і досягла, це дуже приємно! Але здавати компоненти крові буду і далі, доки дозволятиме здоров’я. Адже людям все одно потрібна кров.