«ЦЕ ЇЇ РІШЕННЯ, І Я ЇЇ ПІДТРИМУЮ!»

15 Травня 2021

Головна Новини Загальні новини

Донорство – це добра справа, яка об’єднує і зміцнює не лише дружні і робочі, а й родинні зв’язки! Тому нам завжди приємно бачити, як донори здають кров цілими родинами.

Підполковник Віталій Омельченко і лейтенант Тетяна Машталер – рідні брат і сестра. Вони разом захищають Батьківщину у складі 27-ї реактивної артилерійської бригади ім. кошового отамана Петра Калнишевського, а напередодні 13-ї річниці створення бригади разом взяли участь у донорській акції «Непереможна кров». Для Віталія це була одна з багатьох донацій – адже він є активним донором з 2017 року. А от Тетяна зважилася на візит до центру крові вперше.

  • Я почав здавати кров у першу чергу тому, що військові, які перебували на передовій ООС, отримували травми і поранення і потребували крові, – розповідає Віталій Володимирович. – Хотів надати допомогу нашим бійцям. Продовжую здавати кров і зараз – бо люди її потребують.
  • Вам приємно, що ваша сестра вирішила долучитися до цієї справи?
  • Це її рішення, і я її підтримую!

 

  • Ми ніколи не розмовляли з братом на цю тему, хоча я знала, що він часто здає кров, – розповідає Тетяна Машталер. – Мабуть, на все потрібен свій час. Зараз я вирішила взяти участь у цій акції і теж стати донором для тих, хто потребує допомоги. Я приємно вражена, що на Сумщині є такий центр крові. Тут дуже багато молодого персоналу і обслуговування найвищого класу!

 

  • Ви з братом служите разом, це також сімейне?

 

  • Брат у свій час закінчив артилерійське училище і пішов служити, у нього все життя з цим пов’язано. А у мене таке бажання виникло 5 років тому – і я швидко зрозуміла, що це – моє! Завжди з задоволенням ходжу на службу, я знайшла себе в цьому!

 

Сподіваємося, що Тетяна знайшла себе і в донорстві. І хочемо ще раз привітати військових 27-ї реактивної артилерійської бригади ім. кошового отамана Петра Калнишевського з днем народження їх частини і подякувати за те, що захищають Україну і українців  і на службі,  і як донори!