Центр служби крові у Сумах став одним із кращих в Україні

24 Лютого 2017

Головна Новини ЗМІ про нас

Сумський обласний центр служби крові є першим у державі осередком, який отримав міжнародний сертифікат якості. Про це під час засідання Ради Асоціації ВГО «Асоціація служби крові України» повідомив президент асоціації Анатолій Чугрієв. 

Він є прикладом для подібних установ у нашій державі. Сьогодні є ініціатором багатьох цікавих для області проектів. Він добре відомий тисячам донорів Сумщини і тим, хто потребує невідкладної допомоги для своїх рідних, друзів і знайомих.

президент ВГО «Асоціація служби крові України» Анатолі Чугрієв

За словами очільника Сумської ОДА Миколи Клочка, кожна людина, яка хоч раз у житті завала кров, запам’ятає цей момент на все життя.

Рік тому я пройшов шлях донора. У цьому році теж збираюся це робити. Відчуття особливі. По-перше, усвідомлення того, що твоя кров допоможе якійсь людині або дитині, а може навіть врятує їй життя, налаштовує на хвилю позитиву, оптимізму. У такі моменти розумієш, що ми – єдині і непереможні.

голова Сумської ОДА Микола Клочко

На сьогодні в області налічується більш ніж 33 тисячі донорів, з них почесних – 6,5 тисячі, заслужених донорів України – 23

 

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/center-service-grow-from-sumy-becoming-one-iz-best-in-ukraine.html