Центр служби крові з’явиться у Шостці

07 Серпня 2017

Головна Новини Загальні новини

Незважаючи на всі сучасні фармацевтичні технології, повноцінної заміни для людської крові не існує. Лише справжня кров може стати порятунком для жертв аварій і катастроф, тяжких захворювань – передусім онкологічних та гематологічних, породіль та малюків, що народилися з важкими патологіями. Тому на Сумщині багато підприємств створюють власні банки крові, з яких безкоштовно виділяються препарати крові для співробітників та їх рідних. На жаль, до сьогодні цю можливість мають лише сумчани та жителі Сумського району. Однак з 8 серпня до них долучаться жителі Шостки.

Цей районний центр – місто обласного значення, з великою кількістю населення і працюючих підприємств. Тому шосткинці життєво потребують власної служби крові. І вже на наступному тижні всі бажаючі жителі міста, що не мають протипоказань для донорства, зможуть здійснити кроводачу в новому центрі служби крові, що відкривається за адресою: м.Шостка, вул.Знаменська, 6. Час прийому донорів у центрі крові: з 8 до 15 години, вихідні – субота та неділя.

Як і в Сумах, донори зможуть отримати компенсацію за компоненти крові, також їм в обов'язковому порядку компенсується вартість обіду.

Вітаємо шосткинців з цією знаменною подією і нагадуємо про необхідність дотримання донорської дієти. Перед кроводачею протягом трьох днів не можна вживати анальгетики та аспірин, двох днів – алкогольні напої, добу – жирну, смажену, копчену їжу, молочні продукти, яйця. Вранці перед кроводачею – легкий дієтичний сніданок.