Творимо добрі справи – творимо державу!

15 Лютого 2020

Головна Новини Загальні новини

Саме під таким гаслом в Сумах проходить проект Державотворець. Суми, мета якого ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесом державотворення.

Почали свій шлях до змін з центру служби крові – провели акцію «Врятуй життя!». Відповідальних та чуйних громадян до нас привела Марина Горьковська, донор і одна з організаторів. Про мотивацію та активну громадянську позицію у прямій мові:

‼️«Мій шлях донора почався ще 3 роки тому, коли вперше прийшла на донацію разом з колегами. Тоді зрозуміла – я продовжу цю справу. Організували акцію для учасників регіонального етапу проекту Державотворець з метою показати на власному прикладі що це не боляче, а навпаки – круто. Допомагати людям – обов’язок свідомого громадянина!» – каже Марина.

Учасники трохи хвилюються, адже більшість здають кров вперше. Та попри свій страх – доводять справу до кінця.💪

‼️«На жаль сама була в ситуації, коли мала потребу в крові. Тож розумію наскільки важлива моя кров для інших. Готувалась ретельно, дотримувалась всіх правил. В СОЦСК дуже сподобалось. Донація минула успішно, зовсім не боляче і кваліфікований персонал. Відчуваю душевне тепло.» – ділиться своїми враженнями Анна Перепелиця.

‼️«Хочу власним прикладом дати мотивацію іншим здавати кров та творити добрі справи. Ми ж державотворці! Маю бажання розвивати донорську культуру. Творимо добрі справи – творимо успішну державу!» – розповідає про свої відчуття Alexandr Teslenko.

Зміни починаються з нас. Запрошуємо всіх небайдужих приєднуватись до великої родини донорів та творити здорову і успішну державу!❤️