У ХВОРОБ КАРАНТИНУ НЕМАЄ!

23 Березня 2020

Головна Новини Загальні новини

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення припинити у Сумах роботу розважальних закладів, закладів громадського харчування, торговельних центрів, дитячих студій і гуртків приватної власності у зв’язку з загрозою поширення COVID-19.

Цей профілактичний крок необхідний для того, щоб уникнути найважчих наслідків епідемії – і ми сподіваємося, що сумчани будуть дотримуватися вимог карантину, адже це – наша спільна безпека.

На жаль, карантин не відміняє ні інших важких хвороб, ні катастроф. Як і раніше, у медичних закладах проходять лікування онкохворі – дорослі і діти. Відбуваються операції і важкі пологи, трапляються ДТП і тяжкі травми. А тому і кров для переливань необхідна щодня незалежно від того, введено в місті карантин, чи ні.

Потреба у ній навіть збільшилася – адже в місті все ще триває сезон ГРВІ та грипу, які вивели зі строю деяких донорів. Роз’їхалися по домівках студенти. Ще частина донорів просто бояться виходити на вулицю, користуватися громадським транспортом тощо . Тому дуже важливо, щоб ті, кому здоров’я дозволяє здавати компоненти крові, приходили на донацію. Ваша кров дуже потрібна! Для того, щоб реципієнти могли її отримати, наш центр служби крові продовжує працювати в звичайному режимі.

Безпека донорів є одним з пріоритетів Сумського обласного центру служби крові. Ті, хто відвідує нас постійно, знають, що наші працівники завжди в масках, вони завжди через певні проміжки часу ретельно миють руки, а в приміщеннях СОЦСК безперервно відбувається прибирання з використанням дезінфікуючих засобів. Тому ризик інфікування донорів у нас дуже низький – і ви можете не боятися зараження.

Єдине, що може завадити здати компоненти крові – ваше власне погане самопочуття. Будь ласка, будьте свідомими, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих! При перших же ознаках хвороби залишайтеся вдома – адже її обов’язково буде виявлено вже при клінічному аналізі крові. Приходьте на донацію лише абсолютно здоровими!

Спільними зусиллями ми зможемо здолати буль-яку епідемію, навіть епідемію байдужості. а вона не менш страшна, ніж коронавірус – і забирає не менше життів. Долучайтеся!