У СОЦСК святкували «День народження кохання»

08 Червня 2019

Головна Новини Загальні новини

Сумський обласний центр служби крові давно став популярним простором для самих різноманітних подій – благодійних і творчих акцій, флешмобів, професійних і родинних свят. А сьогодні у ньому вперше святкували… донорське весілля .

Проект Мін’юсту «День народження кохання » призначений для подружніх пар, які святкують ювілейні та інші визначні дати свого сімейного життя. Урочистий і зворушливий обряд повертає подружжя у той далекий день, коли молодята ступили на весільний рушник і дали один одному обіцянку вірності і взаємної підтримки, що б не сталося у їх подальшому житті. На жаль, здійснити це вдається не всім – тим більшої поваги заслуговують пари, які разом пройшли всі життєві випробування, виростили дітей і навчили їх будувати такі ж міцні та щасливі сім’ї.

 Саме такою родиною є подружжя Совенків. Микола та Ірина офіційно одружилися 28 років тому, але впевнені – початком їх сім’ї стала вже перша зустріч, а значить вони разом вже 30 років. За цей час вони виростили двох синів – Андрія та Іллю, які вже створили свої сім’Ї, а молодша донечка Аріна не дає сумувати татові й мамі.

А ще вся дружня родина Совенків – донори крові. І Микола з Іриною, і їх сини та невістки регулярно здають компоненти крові, вважаючи це своїм обов’язком перед тими, хто потребує допомоги. І не лише самі є благодійними донорами, а й координують потужний донорський рух християн-протестантів, розповідають про власний досвід донорства через соціальні мережі та в колі знайомих, таким чином долучаючи до рятівної місії нових і нових благодійних донорів.

Це стало чудовою сімейною традицією, а зали СОЦСК – важливим місцем у житті родини. Тому саме тут Совенки вирішили відзначити річницю створення своєї сім’ї і ще раз обмінятися обручками під весільний марш.

Зворушливі слова обряду схвилювали не лише молодят, а і гостей, що прийшли їх привітати, та персонал СОЦСК. Микола признався, що в цей день вперше за всі роки свого родинного життя зняв весільну обручку – щоб знову з радістю отримати її під час церемонії.

Завершили церемонію слова вітань і вдячності за високу донорську місію від завідуючої відділом комплектування і обстеження донорів СОЦСК Антоніни Бабинець та координатора донорського руху Олени Геренко. Молодята отримали не лише найтепліші побажання та квіти , а й подарунок від компанії «Біофарма» – донорська династія Совенків стала першим на Сумщині власником фірмових футболок «Червона лінія».

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.

Світлина від Сумський обласний центр служби крові.